خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی 100% تضمینی همراه با تحویل فوری

خرید تیک آبی اینستاگرام از وبسایت رسمی فالوور اینستاگرام:  بسیاری از کاربران یا حتی شما، هنگامی که قصد دارید از یک فروشگاه و پیج آنلاین محصولی را خریداری کنید، قبل از هر اقدامی ابتدا اعتبار پیج را ارزیابی می کنید و پس از این امر فرایند خرید خود را انجام می دهید. در دنیای اینستاگرام مسئله اعتبار و جذب اعتبار مشتری بسیار مهم است. اگر در اینستاگرام کسب و کاری دارید و صاحب یک پیج هستید، بهتر است بدانید که رمز و راز موفق شدن در این بستر قبل از هر چیزی اعتبار است! باید بتوانید اعتبار خود را به کاربران اثبات کنید. 

فالوور اینستاگرام راز موفقیت شماست.

5/5 - (19 امتیاز)
خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی

6,000+

مشتری های فعال

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

خدمات ارسال شده

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

خدمات ارسال شده

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

6,000+

مشتری های فعال

بهترین سرویس های تیک آبی اینستاگرام

🔴اینستاگرام 💎 خدمات تیک آبی
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
3772 🔴 تیک آبی اینستاگرام برای هنرمندان 💙 توضیحات 0  تومان 1000/1000 فعال
3773 🔴 دریافت تیک آبی با پاسپورت خود شخص 💙 توضیحات 50,398,200  تومان 1000/1000 فعال
3774 🔴 تیک آبی برای پیج خود شخص 💙 توضیحات 99,000,000  تومان 1000/1000 فعال
3775 🔴 تیک آبی رسمی اینستاگرام 💙 توضیحات 342,000,000  تومان 1000/1000 فعال

ویژگی های پنل سایت فالوور اینستاگرام

چرا سایت فالوور اینستاگرام را برای خرید خدمات انتخاب کنیم؟

برای اینکه در این بستر به موفقیت برسید، باید به دنبال بهترین استراتژی بگردید. بهترین استراتژی در اینستاگرام خرید فالوور است. در واقع شما تنها با خرید فالوور، می توانید به محبوبیت دست پیدا کنید.

آیا خرید فالوور از سایت ما امن است؟

با صد در صد اطمینان بله در سایت ما برای خرید هرگونه خدمات نیاز به پسورد اکانت شما نیست. همینطور پرداخت با امنیت بسیار بالا انجام میشود زیرا امنیت حسابتان و رضایت شما برای ما اهمیت فراوانی دارد

ویژگی های سایت فالوور اینستاگرام

کیفیت سرویس های سایت «فالوور اینستاگرام» چگونه است؟

کیفیت خدمات سایت فالوور اینستاگرام بسیار با کیفیت و واقعی هستند شما یا خرید خدمات از ما راه صد ساله را در یک شب طی خواهید کرد علاوه بر این میزان فروش شما نیز افزایش خواهد یافت.

سرعت دریافت خدمات در سایت فالوور اینستاگرام چگونه است؟

در سایت فالوور اینستاگرام سیستم ثبت سفارش اتوماتیک بوده و بعد از ثبت سفارش به طور اتوماتیک به شما ارسال خواهد شد.

خدمات تیک آبی اینستاگرام

💎 کیفیتتیک آبی اینستاگرام تیک آبی کاملا تضمینی و واقعی
💲 قیمت تیک آبی اینستاگرام شروع قیمت خدمات با توجه به موضوع پیج می باشد
زمان انجام سفارشات سیستم کاملا اتماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
ویژگی ها فالوور واقعی درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید تیک آبی اینستاگرام

اگر به فکر دریافت تیک آبی در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای اکانت خود هستید، جای درستی آمده اید. سایت فالوور اینستاگرام تنها سایتی است که می توانید با خیالی آسوده به آن اعتماد کنید. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت کنید، مقاله پیش رو را مطالعه نمایید.

تیک آبی در اینستاگرام

بسیاری از کاربران یا حتی شما، هنگامی که قصد دارید از یک فروشگاه و پیج آنلاین محصولی را خریداری کنید، قبل از هر اقدامی ابتدا اعتبار پیج را ارزیابی می کنید و پس از این امر فرایند خرید خود را انجام می دهید.  در دنیای اینستاگرام مسئله اعتبار و جذب اعتبار مشتری بسیار مهم است. اگر در اینستاگرام کسب و کاری دارید و صاحب یک پیج هستید، بهتر است بدانید که رمز و راز موفق شدن در این بستر قبل از هر چیزی اعتبار است! باید بتوانید اعتبار خود را به کاربران اثبات کنید.

برای اینکه اعتبار شما به کاربران اثبات شود، راه و‌ روش های بسیاری وجود دارد. نمایش رضایت کاربران، تولید محتوای کاربر پسند و…، از جمله روش های جذب اعتبار است. اما قوی ترین راهی که اعتبار شما را اثبات می کند، داشتن تیک آبی در این بستر است. اما تیک آبی به چه معناست؟ تیک آبی یعنی الگوریتم اینستاگرام شخصا پیج شما را تایید نماید.

دریافت تیک آیی در  اینستاگرام از طریق روش های معمول بسیار زمانبر خواهد بود. در برخی از شرایط حتی ممکن است شبکه اجتماعی اینستاگرام درخواست شما را برای دریافت تیک آبی قبول نکند و با درخواست شما مخالفت نماید. اما نگران نباشید، اکنون ما اینجا هستیم تا به شما در این راه کمک کنیم و‌ راه را برای شما آسان تر سازیم. شما می توانید تیک آبی را از سایت ما خریداری کنید و به عنوان یک پیج معتبر به همراه تیک آبی در این بستر فعالیت کنید.

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی 100% تضمینی همراه با تحویل فوری

همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم، تیک آبی مانند یک تاییدیه از سوی اینستاگرام است که اعتبار پیج شما از طریق آن بررسی می شود و اگر شما شایستگی های لازم را برای دریافت آن داشته باشید، اینستاگرام تیک آبی را به شما اعطا می نماید. به عبارت دیگر باید بیان کنیم که تیک آبی نشان دهنده این امر است که شما دارای یک حساب رسمی هستید.

خرید تیک آبی برای چه کسانی مناسب است؟

تیک آبی مختص برند و افراد خاصی است. این ویژگی در اینستاگرام به کاربران کمک می کند تا افراد بتوانند حساب های واقعی و معتبر را بیابند. با توجه به گفته های اینستاگرام، تیک آبی در واقع ابزاری است که به مردم برای یافتن حساب های واقعی برندها و افراد خاص کمک می کند. وجود تیک آبی به این معناست که اینستاگرام تایید نموده این حساب معتبر و قابل توجه است. داشتن نشان تیک آبی به معنای نمادی برای نشان دادن تخصص و قدرت و اهمیت در موضوع خاصی نیست! اما حقیقت چیز دیگری است. هنگامی که در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنید، قدرت و اعتبار شما به صورت ناخودآگاه افزایش پیدا می کند و این امر سبب تایید شما توسط کاربران اینستاگرامی می شود.

همانطور که می دانید، تمامی کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، به دنبال راهی هستند تا تعداد فالوور خود را افزایش دهند. داشتن تیک آبی می تواند در این راه تاثیر بسزایی داشته باشد. مهمترین دلیل برای دریافت تیک‌ تیک آبی در اینستاگرام داشتن حسابی است که همواره در خطر جعل هویت می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده با دریافت تیک آبی، هویت اکانت اینستاگرام خود را تثبیت نمایید. علاوه بر این مواردی که بیان کردیم، دلیل های دیگری هم وجود دارد که در پی آنها افراد به دنبال دریافت تیک آبی بوده اند.

خرید تیک آبی اینستاگرام چه مزایای دارد؟

مزایای خرید تیک آبی از سایت فالوور اینستاگرام به شرح زیر است:

1- حفاظت از برند شما

تیک آبی قادر به حفاظت از برند شما بوده و منجر به پیشرفت حساب کاربری شما می شود. درواقع تیک آبی را میتوان یک استراتژی بسیار موثر برای حفاظت از برند و کسب و کار شما در برابر خراب کاران و جعل کنندگان دانست. همچنین تیک آبی می تواند پیج شما را در اینستاگرام از سایر رقیب ها متمایز کند. تیک آبی آگاهی از کسب و کار و‌برند شما را افزایش خواهد داد و از طریق این روش تعداد فالوور شما نیز افزایش پیدا می کند.

2- ویژگی swipe up

حساب هایی که در اینستاگرام دارای تیک آبی هستند، می توانند به ویژگی های انحصاری اینستاگرام نیز دسترسی داشته باشند. یکی از این ویژگی ها swipe up است که تنها به کاربرانی اعطا می شود که دارای بیش از ۱۰۰۰۰ فالوور هستند.

3- اعتماد و اعتبار

تیک آبی سبب اعتماد و اعتبار می شود. هنگامی که در اینستاگرام تیک آبی داشته باشید، فورا به دید کاربران اینستاگرامی قابل اعتمادتر خواهید بود. البته توجه داشته باشید ممکن است هدف اینستاگرام از اعطای تیک آبی این موارد نباشد اما تیک آبی به تمامی کاربران نشان می دهد که شما ارزش این را دارید که دنبال شوید.

4- افزایش چشمگیر نرخ تعامل 

با تیک آبی نرخ تعامل شما افزایش پیدا می کند. البته که مزایای تیک آبی تنها در این موارد خلاصه نمی شود. تیم مجرب ما اکانت هایی که دارای تیک آبی هستند را بررسی کرده و به این امر دست یافته که نرخ تعامل این قبیل پیج ها ۳۰ درصد بیشتر از حساب هایی است که تیک آبی ندارند و‌فاقد این نماد هستند.

5- دسترسی آسان و راحت کاربران به پیج شما

هنگامی که تیک آبی داشته باشید، کاربران دیگر راحت تر پیج شما را پیدا می کنند. دلیل این امر نیز این است که هنگامی که کاربران به دنبال پیج شما می گردند، اکانت شما اولین پیجی است که به نمایش گذاشته می شود. با این وجود کاربران برای اینکه حساب شما را پیدا کنند، مشکلی ندارند و با حساب های شده نیز مواجه نمی شوند.

6- همکاری با برند ها و شرکت ها

شرکت ها و ‌برندهای دیگر تمایل دارند با پیج هایی همکاری کنند که دارای تیک ‌آبی هستند. اگر قوانین اینستاگرام را رعایت نکنید، ممکن است از اعطای تیک‌ آبی به شما خودداری شود. با این وجود توصیه می کنیم برای دریافت این قابلیت با  متخصصان مجموعه فالوور اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

نکاتی که شانس شما را برای افزایش تیک‌ آبی افزایش می دهد:

قبل از اینکه اقدام به خرید تیک آبی کنید و‌ برای دریافت این نماد عجله کنید، ابتدا توصیه می کنیم با تیم‌ با تجربه ای مانند فالوور اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و‌ از مشاوره های رایگان ما برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید. در ادامه نکاتی را بیان خواهیم کرد تا با رعایت آن شانس شما برای دریافت تیک آبی افزایش پیدا خواهد کرد:

تکمیل پروفایل در اینستاگرام

اولین قدم پروفایل است! اگر پروفایل شما در اینستاگرام کامل نباشد، اینستاگرام به شما تیک‌ آبی را اعطا نمی کند. مطمئن شوید که عکس مناسبی انتخاب کرده اید و تمامی اطلاعات را به درستی کامل نموده اید. یک پروفایل قوی می تواند تاثیر بسزایی برای دریافت تیک آبی داشته باشد.

در اینستاگرام پست های خود را شخصی سازی نمایید و فعال بودن را فراموش نکنید.

حضور پررنگ شما در اینستاگرام می تواند شانس شما را افزایش دهد. هنگامی که اینستاگرام پیج شما را بررسی می نماید، به دنبال این است که بداند پیج شما فعال است یا نه!

مطرح کردن نام حود

اگر می خواهید در این بستر به کاربر قابل توجهی تبدیل شوید، باید در اینستاگرام نام خود را مطرح نمایید. یکی از بهترین راه ها برای این امر، انجام تبلیغات در همین بستر است.

خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت فالوور اینستاگرام

با توجه به مواردی که بیان کردیم، دلیل اصلی برای تیک‌ آبی در اینستاگرام را میتوان یافتن حساب های واقعی میان اکانت های جعلی دانست. برای دریافت این نماد نیاز نیست که حتما یک فرد مشهور باشید یا فالوور زیادی داشته باشید؛ همین که پیج شما دارای اعتبار باشد می توانید تیک آبی را دریافت کنید.

اما از طرفی باید بدانید که اگر تعداد قابل توجهی فالوور داشته باشید، به عنوان یک فرد مورد توجه نیز در نظر گرفته خواهید شد. شرط اصلی برای دریافت نماد آبی، داشتن یک پیج فالوور است و تعداد فالوور امر مهمی است.

با مراجعه به سایت فالوور اینستاگرام، هم می توانید تعداد فالوورهای پیج خود را بالا ببرید، هم تیک آبی را با مناسب ترین قیمت و باکیفیتی بالا خریداری کنید. سایت فالوور اینستاگرام با سابقه ای چندین ساله، یکی از معتبرترین مجموعه های فروش خدمات اجتماعی ازجمله اینستاگرام است که می توانید با خیالی راحت از آن خرید کنید. تیک آبی می تواند درهای بسیاری را برای شما بگشاید، پس عجله کنید و فرصت تکرار نشدنی را از دست ندهید.

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت فالوور اینستاگرام داشته باشید.

چگونه می توان تیک آبی دریافت کرد؟

شما می توانید از طریق برنامه اینستاگرام برای دریافت تیک آبی درخواست دهید اما توجه داشته باشید که درخواست برای تیک آبی می تواند بسیار زمان بر باشد. با این وجود بهترین راه خرید تیک آبی از سایت فالوور اینستاگرام است.

تیک آبی چگونه سبب افزایش اعتبار می شود؟‌

هنگامی که پیج دارای تیک آبی باشد یعنی پیج شما توسط اینستاگرام تایید گردیده و پیج رسمی است.

تیک آبی در اینستاگرام به چه معناست؟

تیک آبی نشان می دهد که پیج شما دارای اعتبار بوده و رسمی است.

برای دریافت تیک آبی چه شرایطی وجود دارد؟

برای اینکه بتوانید تیک آبی را دریافت کنید، الزامات خاصی وجود دارد. باید خاص و منحصر بفرد باشید، قابل توجه باشید و پروفایل کاملی داشته باشید و معتبر باشید.

دلیل اصلی اعطای تیک آبی در اینستاگرام چیست؟

دلیل اصلی آن تشخیص حساب های واقعی از جعلی است.

آیا میتوان تیک آبی را خریداری کرد؟

بله. سایت فالوور اینستاگرام بستری را فراهم نموده تا کاربران بتوانند تیک آبی را خریداری کنند.

تیک آبی در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

تیک آبی سبب افزایش اعتبار، فالوور، نرخ تعامل و... می شود.

اکانت هایی که دارای تیک آبی هستند چه ویژگی هایی دارند؟

این حساب ها به ویژگی های انحصاری اینستاگرام دسترسی دارند.

آیا تیک آبی برای اکانت های خصوصی امکان پذیر است؟

خیر. برای تیک آبی باید حتما حساب عمومی داشته باشید.

آیا ممکن است تیک آبی حذف شود؟

بله. اگر قوانین اینستاگرام را رعایت نکنید تیک آبی را از دست می دهید.

نظرات مشتریان عزیزمان

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • محسن

  24 فوریه 2024، 14:37

  سلام واقعا دمت گرم بلاخره تونستم واس پیجتم تیک ابی بگیرم❤️❤️

 • سوگند

  31 مارس 2024، 21:56

  سلام چند وقتی بود که دنبال سایتی میگشتم که بتونم واقعا تیک ابی داعمی بگیرم بهتر از این نمیشد.
  تشکر فراوان از پشتیبانی سایت فالوور اینستاگرام 🙏🙏🙏🙏

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

سایت فالوور اینستاگرام مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی با ارائه خدمات باکیفیت و درجه یک همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند, هدف ما جلب رضایت شماست.

با سایت فالوور اینستاگرام در اوج بودن را تجربه کنید

جدیدترین مطالب وبلاگ

اعتماد شما اعتبار ماست

اطلاعات تماس

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت فالوور اینستاگرام هر روز هفته از طریق تماس تلفنی, واتساپ, تلگرام, ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

followerrinstagramcom@gmail.com

سوشیال ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد