قوانین و مقررات خرید خدمات از سایت فالوور اینستاگرام

با دقت قوانین و مقررات و شرایط خرید از سایت را بخوانید.

قوانین و مقررات خرید خدمات از سایت فالوور اینستاگرام

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت فالوور اینستاگرام

(اگر شما از سرویس های سایت فالوور اینستاگرام استفاده میکنید این به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت میباشد.)

از اینکه برای دریافت انواع خدمات شبکه های اجتماعی سایت فالوور اینستاگرام را انتخاب کردید متشکریم. سایت فالوور اینستاگرام این اختیار را دارید که در هر زمان تغییرات یا اصلاحاتی که نیاز است را در این مقررات ایجاد کند. شما کاربر گرامی میتوانید آخرین تاریخ ویرایش قرارداد قوانین و مقررات کاربر را در پایین این صفحه بیابید. کاربر مسئول است که تمام تغییرات ایجاد شده در مقررات را با دقت بخواند. با استفاده از این سایت، شما موظف به پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات کاربری گذشته، فعلی و آینده در این قرارداد هستید. حتما قبل از استفاده از خدمات سایت خرید فالوور قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید، مسئولیت عدم مطالعه قوانین قبل از استفاده از خدمات سایت بر عهده کاربر میباشد.

ورود هر کاربر به سایت فالوور اینستاگرام و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این وبسایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سایت فالوور اینستاگرام از سوی او میباشد و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی قوانین و مقررات سایت فالوور اینستاگرام از سوی کاربران است.

تمامی اصول و رویه و خدمات وب‏‌سایت فالوور اینستاگرام مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر در این وبسایت میباشد.

استفاده از محتوای سایت و حق چاپ

سایت فالوور اینستاگرام حقوق کامل و مالکیت معنوی از جمله متن, ویدیو و تصاویر و… بدون هیچ استثناء فقط با درج لینک مستقیم (فالو) به محتوای مرتبط قابل قبول است. قبل از اینکه هر گونه محتوا یا تصویری توسط دیگران استفاده شود، باید از سایت فالوور اینستاگرام اجازه داده شود. برای درخواست استفاده از محتوا به پشتیبانی سایت فالوور اینستاگرام پیام دهید.

عودت مبلغ دریافتی

از اینکه شما را در حین مطالعه این بخش می بینیم، بسیار متاسفیم! چنانچه بازگشت وجه به دلیل لغو سرویس یا خدمات انجام می پذیرد، بسیار خوشحال می شویم از ضعف موجود در خدمات این شرکت که منجر به این امر شده است مطلع شویم و در جهت رفع آن اقدام نماییم.

مبلغ برگشت داده شده بعد از کسر هزینه مقداری که زده شده است انجام میگردد مثلاً از ۱۰کا ۲ کا باقی مانده باشد فقط مبلغ ۲ کا برگشت داده میشود.

درخواست پشتیبانی

راه های ارتباط با بخش پشتیبانی سایت فالوور اینستاگرام از طریق تلگرام, تیکت. واتساپ. تماس تلفنی, گفتینو و پشتیبانی آنلاین میباشد که در صفحه پشتیبانی سایت راه های ارتباطی قرار داده شده است.

خرید سرویس اشتباه

کاربر گرامی در صورتی که به اشتباه به جای خرید فالوور اقدام به خرید لایک کنید یا بالعکس، سایت فالوور اینستاگرام هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد. پس در هنگام خرید با دقت سرویس, تعداد, و لینک مورد نظر را وارد کنید. اگر لینک وارد شده درست نباشد یا به هیچ پیجی اطلاق نشده باشد میتوانید درخواست بازگشت وجه به کیف پول نموده و سفارش خود را مجدد با ایدی صحیح وارد نمایید.

ثبت سفارش

در موقع ثبت سفارشات در صورتی که حساب کاربری شما اعتبار کافی داشته باشد هزینه سفارش از اعتبار شما کسر خواهد شد. ولی اگر حساب کاربری شما دارای اعتبار کافی نباشد از طریق یکی از درگاه های پرداخت قرار داده شده باید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

خرید هر یک از سرویس های ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای پیج هایی که با قوانین رسمی کشور ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار میباشد و در صورت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده خواهد شد.

کاربران موظف اند قبل از خرید سرویس مورد نظر تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کنند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد.

شما تا 5 دقیقه پس از ثبت سفارش وقت دارید تا سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید و یا تغییرات لازم را اعمال کنید. امکان تغییر سفارش بعد از استارت سفارش به هیچ عنوان وجود ندارد.

خدمات ارائه شده توسط سایت فالوور اینستاگرام به ویژه فالوور ها, دارای پروفایل های واقعی هستند ولی ما تضمینی بر لایک و کامنت و دریافت بازخورد از سوی فالوور ها نداریم و حفظ فالوور ها و… بسته به مطالب و فعالیت شما در پیجتان دارد.

در صورتی که شما سفارش درحال انجام داشته باشید و نام کاربری خود را تغییر دهید یا پیج خود را به حالت پرایوت در بیاورید تمامی سفارشات شما لغو شده و مابقی مبلغ به حساب شما عودت داده میشود.

پس از ثبت هر سفارش، یک شناسه تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و شما در پایان مرحله پرداخت و یا در بخش سفارشات میتوانید آن را مشاهده کنید. کاربر موظف است این شناسه سفارش را تا تکمیل شدن سفارش نگه داری کند تا برای پیگیری سفارش به مشکلی بر نخورد.

سایت فالوور اینستاگرام از پذیرش سفارشات آن دسته از صفحاتی که محتوا یا موضوع آنها با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد معذور است.

ثبت اطلاعات

کاربران موظف هستند در زمان ثبت سفارش حتما شماره موبایل, ایمیل و دیگر اطلاعات خود را به طور کاملا صحیح وارد کنند. در صورت وارد کردن اطلاعات نادرست عواقب آن بر عهده خود کاربر میباشد.

درخواست کاربر با اطلاعاتی به غیر از آنچه در سایت موقع ثبت سفارش در پنل درج شده است، از سوی سایت فالوور اینستاگرام رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. کاربر در زمان ثبت سفارش حتما باید اطلاعات صحیح خود را وارد نماید.

پیگیری سفارش

اگر اطلاعات خود را در موقع ثبت سفارش به درستی وارد کرده باشید سفارش شما هرگونه مشکلی داشته باشد شما میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی میتوانید به راحتی با پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین برای پیگیری سفارشات (شناسه سفارش) را تا تکمیل شدن سفارش نگه دارید.

خطرات احتمالی خرید خدمات
سایت فالوور اینستاگرام هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده برای پیج اینستاگرام شما ندارد زیرا مشکلات به عوامل بسیاری نظیر محتوای پیج شما و میزان حفاظت شما از اطلاعات پیج و رعایت موارد امنیتی دارد.

گارانتی خدمات

ریزش های احتمالی انواع خدمات (بجز مواردی که در آنها ذکر شده باشد که جبران ریزش دارد) به هیچ عنوان توسط پشتیبانی سایت فالوور اینستاگرام پشتیبانی نخواهند شد و ریسک ریزش احتمالی آن بر عهده خریدار است.

تایید هویت در سایت

برای انجام سفارشات بالای 300 هزار تومان بعد از پرداخت لازم است اطلاعات بانکی و هویتی خود را با ارسال مدارک تایید فرمایید.

در زمان ثبت سفارش تا انجام کامل سفارش پیج شما باید در حالت public باشد، لینک بیو نداشته باشد. پیج نباید محدودیت 18 سال بر روی محتوای خود داشته باشد. سایت خرید فالوور هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم رعایت این شرایط ندارد و هزینه قابل عودت نمیباشد.

آخرین تاریخ بروز رسانی قوانین و مقررات سایت فالوور اینستاگرام: 1402/5/5

سوالاتی که ممکن است در مورد قوانین و مقررات از سایت فالوور اینستاگرام داشته باشید.

سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های یوتیوب

سرویس های تیک تاک

سرویس های توییچ

سرویس های توییتر

سرویس های لینکدین

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

سایت فالوور اینستاگرام مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی با ارائه خدمات باکیفیت و درجه یک همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند, هدف ما جلب رضایت شماست.

با سایت فالوور اینستاگرام در اوج بودن را تجربه کنید

جدیدترین مطالب وبلاگ

اعتماد شما اعتبار ماست

اطلاعات تماس

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت فالوور اینستاگرام هر روز هفته از طریق تماس تلفنی, واتساپ, تلگرام, ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

followerrinstagramcom@gmail.com

سوشیال ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد