خرید مولتی لایک اینستاگرام ارزان 100% واقعی همراه با تحویل فوری

در سرویس های معمولی خرید لایک هر پست به شکل جداگانه انجام می شود. اما در سرویس مولتی لایک اینستاگرام، شما می توانید این سرویس را تهیه کرده و به پنج پست آخر خود لایک اضافه کنید. مطابق با سرویس دریافتی، پس از انتشار پست های جدید، تمامی آنها از طرف کاربران ایرانی لایک‎ واقعی دریافت می کنند. این مسئله سبب رشد فوق العاده پیج شما خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، با وبسایت فالوور اینستاگرام همراه ما باشید.

فالوور اینستاگرام راز موفقیت شماست.

5/5 - (51 امتیاز)
خرید مولتی لایک اینستاگرام ارزان 100% واقعی همراه با تحویل فوری

6,000+

مشتری های فعال

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

خدمات ارسال شده

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

خدمات ارسال شده

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

6,000+

مشتری های فعال

بهترین سرویس های مولتی لایک اینستاگرام

 • نکات مربوط به این قسمت را می توانید اینجا بخوانید

سرویس ها

لطفا دسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دریافت خدمات کلیک کنید

ویژگی های پنل سایت فالوور اینستاگرام

چرا سایت فالوور اینستاگرام را برای خرید خدمات انتخاب کنیم؟

برای اینکه در این بستر به موفقیت برسید، باید به دنبال بهترین استراتژی بگردید. بهترین استراتژی در اینستاگرام خرید فالوور است. در واقع شما تنها با خرید فالوور، می توانید به محبوبیت دست پیدا کنید.

آیا خرید فالوور از سایت ما امن است؟

با صد در صد اطمینان بله در سایت ما برای خرید هرگونه خدمات نیاز به پسورد اکانت شما نیست. همینطور پرداخت با امنیت بسیار بالا انجام میشود زیرا امنیت حسابتان و رضایت شما برای ما اهمیت فراوانی دارد

ویژگی های سایت فالوور اینستاگرام

کیفیت سرویس های سایت «فالوور اینستاگرام» چگونه است؟

کیفیت خدمات سایت فالوور اینستاگرام بسیار با کیفیت و واقعی هستند شما یا خرید خدمات از ما راه صد ساله را در یک شب طی خواهید کرد علاوه بر این میزان فروش شما نیز افزایش خواهد یافت.

سرعت دریافت خدمات در سایت فالوور اینستاگرام چگونه است؟

در سایت فالوور اینستاگرام سیستم ثبت سفارش اتوماتیک بوده و بعد از ثبت سفارش به طور اتوماتیک به شما ارسال خواهد شد.

خدمات مولتی لایک اینستاگرام

💎 کیفیتمولتی لایک اینستاگرام مولتی لایک واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت مولتی لایک اینستاگرام شروع قیمت خدمات از 5,000 تومان شروع می شود
زمان انجام سفارشات سیستم کاملا اتماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
ویژگی ها مولتی لایک واقعی درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید مولتی لایک اینستاگرام

لایک در اینستاگرام یک پاسخ مثبت است به تصاویر و ویدیو هایی که کاربران در آن منتشر می کنند. شما با لایک کردن به آن کاربر نشان می دهید که تصویر یا ویدیویی که منتشر کرده، مورد پسند شما قرار گرفته است.در سرویس های معمولی خرید لایک هر پست به شکل جداگانه انجام می شود.

اما در سرویس مولتی لایک اینستاگرام، شما می توانید این سرویس را تهیه کرده و به پنج پست آخر خود لایک اضافه کنید. مطابق با سرویس دریافتی، پس از انتشار پست های جدید، تمامی آنها از طرف کاربران ایرانی لایک‎ واقعی دریافت می کنند. این مسئله سبب رشد فوق العاده پیج شما خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، با وبسایت فالوور اینستاگرام همراه ما باشید.

اهمیت لایک اینستاگرام

داشتن لایک به هر تعداد در اینستاگرام، برای یک کاربر مهم است؛ زیرا این مورد یکی از معیارهای سنجش ارزش پست منتشر شده است. هر چه تعداد لایک های یک پست بالا باشد، یعنی این پست بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است و محبوبیت بالاتری دارد.

اگر کاربران لایک بیشتری دریافت نمایند، شانس ورود پست های آنها به اکسپلورر بالا می رود. همچنین سبب افزایش فالوورهای پیج خود می شوند. بنابراین برخورداری از لایک در این شبکه اجتماعی، سبب رشد و افزایش شانس شناخته شدن آنها در این پلتفرم خواهد شد.

خرید مولتی لایک اینستاگرام ارزان 100% واقعی همراه با تحویل فوری

چرا باید مولتی لایک اینستاگرام بخریم؟

یکی از معیارهای اینستاگرام جهت تشخیص جذابیت یک پست، تعداد لایک هایی است که آن پست در ساعات اولیه انتشار دریافت می کند. عملکرد اینستاگرام به این شکل است که پس از انتشار یک پست، آن محتوا به همه فالوورهایتان نشان داده نمی شود. در ابتدا، آن پست به بیست درصد از فالوورها نمایش داده می شود. در صورتی که تعداد لایک های دریافتی آن پست مورد قبول واقع شود، سپس به سایر کاربران نیز نشان داده خواهد شد.

اگر شما بخواهید به شکل عادی لایک تهیه کنید، زمان عنوان شده (ساعات اولیه انتشار) را از دست می دهید. به همین دلیل شما با خرید سرویس مولتی لایک، که لایک ایرانی واقعی است؛ بلافاصله پس از انتشار یک پست لایک های زیادی دریافت می نمایید. با این کار ارزش و اعتبار پیچ خود را در الگوریتم های اینستاگرام افزایش می دهید.

مزایای خرید مولتی لایک اینستاگرام

زمانی که کاربران پست های شما را میبینند، مشاهده می کنند که این پست تعداد لایک های زیادی دارد؛ به همین دلیل به آن توجه کرده و جذب آن می شوند. در صورتی که آن پست جذابیت و کیفیت مناسبی داشته باشد، همین بازدید کنندگان ارگانیک اقدام به لایک و فالو کردن شما می کنند. با تهیه سرویس مولتی لایک، پیج شما به یک پیج قوی و مشهور تبدیل خواهید شد.

الگوریتم اینستاگرام برای ورود یک پست به اکسپلور، به معیارهای متعددی توجه می کند. یکی از این معیارها تعداد لایک ها است. در واقع لایک یکی از عوامل سنجش میزان تعامل است که می تواند با دیده شدن یا نشدن یک پست مشخص شود. اگر می خواهید این الگوریتم ها توجه بیشتری به محتوا های شما نشان دهند و وارد اکسپلورر شوید، خرید مولتی لایک را از یاد نبرید.

نحوه افزایش لایک های اینستاگرام

افزایش لایک در اینستاگرام به شما کمک می کند تا محبوبیت و شهرت پیج خود را بالا ببرید. برای افزایش لایک های خود در اینستاگرام، وبسایت فالوور اینستاگرام روش های زیر را توصیه می کند:

· انتشار محتوای دیگران

در صورتی که شما محتوای دیگران را منتشر کنید، فرصتی را برای جذب دنبال کنندگان آن پست فراهم کرده اید. البته شما باید منبع آن محتوا و پیج آن را نیز عنوان کنید.

· درج هشتگ

شما با بکار بردن هشتگ های مناسب در پست خود، سبب جذب کاربران جدید و افزایش فالوورهای خود شده اید. شما می توانید حداکثر از ۳۰ هشتگ در پست های خود استفاده کنید. درج هشتگ نامرتبط، سبب می شود که اسپم (هرزنامه) شناخته شود.

· منتشر کردن محتوای جذاب و متنوع

در صورت انتشار محتوای جذاب و متنوع، کاربران بیشتری علاقمند می شوند تا پست های شما را لایک یا دنبال کنند.

· درج تصاویر با کیفیت

تصاویر با کیفیت و زیبا، جذب بیشترین تعداد لایک و فالوور را به دنبال خواهد داشت.

· حضور در سایر شبکه های اجتماعی

فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری پست های خود، فرصتی برای جذب کاربر و افزایش لایک ها را فراهم می کند.

· تبلیغات

شما با انتشار تبلیغات در اینستاگرام و جذب کاربران، فرصت های زیادی را جهت گسترش شناخت و افزایش لایک های خود به وجود آورده اید.

· خرید مولتی لایک

سریعترین راه دسترسی به لایک های زیاد آن هم در چندین پست بصورت همزمان، تنها با خرید مولتی لایک اینستاگرام امکان پذیر است‌. شما می توانید از طریق سایت فالوور اینستاگرام باکیفیت ترین لایک ها را خریداری کنید.

مولتی لایک یا لایک معمولی اینستاگرام؟

سرویس مولتی لایک اینستاگرام یک سیستم خودکار است که شما می توانید برای چند پست آخر خود به شکل همزمان لایک دریافت و افزایش دهید. اما با تهیه سرویس لایک معمولی، صرفا برای یکی از پست های خود لایک را دریافت و اضافه می کنید. هزینه پرداختی برای این دو سرویس با توجه به کیفیت انتخاب شده، متفاوت خواهد بود.

خرید مولتی لایک اینستاگرام از سایت فالوور اینستاگرام

سرویس مولتی لایکی که از منابع معتبر دریافت می کنید، باید تماما واقعی و ایرانی باشند. این موضوع سبب می ‏شود کیفیت لایک این سرویس ها مانند لایک ارگانیک باشد، تا به پیشرفت حساب کاربری شما کمک فراوانی کند. همچنین اینگونه سرویس ها می بایست با هزینه مناسب ارائه شود.

برای جذب هر نوع لایک طبیعی در اینستاگرام علاوه ‌بر تولید محتوای جذاب و متنوع، به زمان زیادی نیاز دارید. شما باید برای مشاهده نتایج آن زمان بسیاری صرف کنید. برای کوتاه شدن این مسیر، وبسایت فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام را پیشنهاد می دهد. در صورتی که این سرویس را از این مجموعه تخصصی دریافت کنید، کسب ‌و کار و پیج خود را دچار تحولی شگفت انگیز می کنید.

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور ارزان اینستاگرام از سایت فالوور اینستاگرام داشته باشید.

سرویس مولتی لایک اینستاگرام با چه کیفیتی عرضه می شود؟

خرید مولتی لایک از سایت فالوور اینستاگرام، یک سرویس ایرانی و واقعی است که شما می توانید برای چند پست با یک بار ثبت سفارش، پیج خود را ارتقا دهید.

آیا برای تهیه سرویس مولتی لایک اینستاگرام، به ارائه پسورد پیج نیاز است؟

خیر. شما برای دریافت این سرویس صرفا لینک پست های خود را ارسال می نمایید.

سرویس مولتی لایک اینستاگرام خریداری شده چه موقع اعمال می شود؟

بین 2 تا 24 ساعت زمان نیاز است تا پس از بررسی، ثبت و ارسال انجام شود.

آیا خرید مولتی لایک اینستاگرام، یک پیج را دچار مشکل می کند؟

خیر. اما توجه کنید که این سرویس را از چه منبعی خریداری می کنید. در زمان ارسال این سرویس باید امنیت تضمین شود.

آیا سرویس مولتی لایک اینستاگرام ریزش دارد؟

میزان ریزش هر سرویس در توضیحات آنها درج شده است که پیش از ثبت سفارش، باید آن را مطالعه نمایید.

آیا مولتی لایک اینستاگرام، یک سرویس افزایش لایک فیک است؟

خیر. میزان کیفیت این سرویس با توجه به ایرانی و واقعی بودن، بسیار بالا است.

برای خرید سرویس مولتی لایک اینستاگرام چه باید کرد؟

برای سفارش این سرویس از سایت فالوور اینستاگرام، نیازی به ثبت رمز اکانت نیست. صرفا ثبت آیدی اکانت و تعداد فالوورهای مورد نظرتان کفایت می کند.

هزینه خرید مولتی لایک اینستاگرام چقدر است؟

این سرویس از آن دسته خدماتی است که هزینه پرداختی آن پایین بوده و مقرون به صرفه است.

بهترین شیوه برای جذب لایک اینستاگرام چیست؟

روش‌ های متعددی برای افزایش تعداد لایک های یک پیج اینستاگرام وجود دارد. به عنوان مثال انتشار پست های جذاب و مورد پسند کاربران یکی از این راه ها است، اما بسیار زمانبر است. برای رفع این مشکل، خرید سرویس مولتی لایک اینستاگرام را از سایت فالوور اینستاگرام پیشنهاد می کنیم.

خرید مولتی لایک اینستاگرام چه تاثیری بر بازدهی یک پیج دارد؟

خرید این سرویس سبب افزایش لایک، لایک آی جی تی وی، استوری و لایک ریلز به شکل مستقیم می شود. همچنین آمار بازدهی یک پیج و پست ها را در کمترین زمان بالا می برد.

نظرات مشتریان عزیزمان

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • نیلو باقری

  09 مارس 2024، 21:31

  سلام و خسته نباشید خدمات پشتیبانی خوب فالوور اینستاگرام بیشتر از 8 کا ازتون لایک و ویو گرفتم ریزش نداشت خواستم تشکر منم ازتون

 • سینا

  22 مارس 2024، 13:09

  چیزی برای گفتن ندارم ولی بهترین چیزی بود که سفارش داده بودم

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

سایت فالوور اینستاگرام مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی با ارائه خدمات باکیفیت و درجه یک همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند, هدف ما جلب رضایت شماست.

با سایت فالوور اینستاگرام در اوج بودن را تجربه کنید

جدیدترین مطالب وبلاگ

اعتماد شما اعتبار ماست

اطلاعات تماس

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت فالوور اینستاگرام هر روز هفته از طریق تماس تلفنی, واتساپ, تلگرام, ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

followerrinstagramcom@gmail.com

سوشیال ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد