خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان 100% باکیفیت با تحویل فوری

سرگرمی و منتشر نمودن لحظات ماندگار خود، درآمد و سود کلانی را کسب کنند. همین ویژگی در اینستاگرام سبب شد که این پلتفرم محبوبیت بیشتری از سایر شبکه های اجتماعی دیگر به دست آورد و مورد توجه همگان قرار گیرد. از زمانی که کسب درآمد از اینستاگرام اهمیت پیدا کرد و مورد توجه قرار گرفت، داشتن و جذب فالوور زیاد نیز بسیار اهمیت یافت. برای افزایش فالوور در اینستاگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از موثرترین آنها، خرید فالوور است. البته در این روش نیز تنوع شایانی وجود دارد. 

فالوور اینستاگرام راز موفقیت شماست.

4.9/5 - (16 امتیاز)
خرید فالوور فیک اینستاگرام

6,000+

مشتری های فعال

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

فالوورهای ارسال شده

30,000+

سفارشات تکمیل شده

100,000+

فالوورهای ارسال شده

100% واقعی

بهترین کیفیت خدمات

6,000+

مشتری های فعال

بهترین سرویس های فالوور فیک اینستاگرام

100
فالوور فیک
2,503تومان
سفارش
200
فالوور فیک
5,007تومان
سفارش
300
فالوور فیک
7,511تومان
سفارش
500
فالوور فیک
12,519تومان
سفارش
🔴اینستاگرام 🙍🏻‍♂️ فالوور فیک
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
5531 🔴 فالوور اینستاگرام ربات ریزش دارد با تحویل فوری 🙎🏻♂ توضیحات 23,283  تومان 100000/10 1 روز 23 ساعت 16 دقیقه فعال
4806 🔴فالوورهای میکس اینستاگرام | 10 هزار در روز🙎🏻‍♂️ توضیحات 26,130  تومان 1000/10 فعال
5532 🔴 فالوور اینستاگرام ربات ریزش دار با تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 28,762  تومان 10000/20 فعال
4553 فالوور اینستاگرام | بدون پر کردن | حداکثر 10 هزار | فوری | 0-10 دقیقه | 10 هزار در روز توضیحات 28,821  تومان 5000/10 7 ساعت 31 دقیقه فعال
4805 🔴فالوور اینستاگرام | ارزان ترین خدمات - حداکثر 50 هزار🙎🏻‍♂️ توضیحات 29,464  تومان 10000/100 فعال
5533 🔴 فالوور ربات اینستاگرام با تحویل فوری بدون گارانتی 🙎🏻‍♂️ توضیحات 30,985  تومان 50000/10 فعال
4554 🔴حداکثر 20 هزار دنبال کننده ربات اینستاگرام | 0-30 دقیقه توضیحات 31,726  تومان 100000/10 فعال
4807 فالوور اینستاگرام سرعتی | حداکثر: 60کا توضیحات 32,019  تومان 100000/10 14 ساعت 18 دقیقه فعال
5534 🔴 فالوور اینستاگرام ربات ریزش دار با تحویل فوری - سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 32,877  تومان 300000/20 فعال
4808 🔴فالوور اینستاگرام | حداکثر 80 هزار | کیفیت بالا🙎🏻‍♂️ توضیحات 33,462  تومان 20000/50 فعال
5535 🔴 فالوور ربات اینستاگرام بدون گارانتی با تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 35,119  تومان 28500/100 فعال
5536 🔴 فالوور ربات اینستاگرام با تحویل فوری بدون گارانتی 🙎🏻‍♂️ توضیحات 45,805  تومان 5000/20 فعال
5537 فالوور ویژه محدودیت | سرعت بسیار بالا🔥💎💕 توضیحات 67,567  تومان 100000/100 فعال

ویژگی های پنل سایت فالوور اینستاگرام

چرا سایت فالوور اینستاگرام را برای خرید خدمات انتخاب کنیم؟

برای اینکه در این بستر به موفقیت برسید، باید به دنبال بهترین استراتژی بگردید. بهترین استراتژی در اینستاگرام خرید فالوور است. در واقع شما تنها با خرید فالوور، می توانید به محبوبیت دست پیدا کنید.

آیا خرید فالوور از سایت ما امن است؟

با صد در صد اطمینان بله در سایت ما برای خرید هرگونه خدمات نیاز به پسورد اکانت شما نیست. همینطور پرداخت با امنیت بسیار بالا انجام میشود زیرا امنیت حسابتان و رضایت شما برای ما اهمیت فراوانی دارد

ویژگی های سایت فالوور اینستاگرام

کیفیت سرویس های سایت «فالوور اینستاگرام» چگونه است؟

کیفیت خدمات سایت فالوور اینستاگرام بسیار با کیفیت و واقعی هستند شما یا خرید خدمات از ما راه صد ساله را در یک شب طی خواهید کرد علاوه بر این میزان فروش شما نیز افزایش خواهد یافت.

سرعت دریافت خدمات در سایت فالوور اینستاگرام چگونه است؟

در سایت فالوور اینستاگرام سیستم ثبت سفارش اتوماتیک بوده و بعد از ثبت سفارش به طور اتوماتیک به شما ارسال خواهد شد.

خدمات فالوور فیک اینستاگرام

💎 کیفیت فالوور با کمترین ریزش و دارای عکس پروفایل با تحویل فوری
💲 قیمت فالوور شروع قیمت خدمات از 25,000 تومان شروع می شود
زمان انجام سفارشات سیستم کاملا اتماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی ها فالوور فیک همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید فالوور فیک اینستاگرام 

شبکه اجتماعی اینستاگرام، در چند سال اخیر بستری را برای کاربران فراهم کرده، تا علاوه بر سرگرمی و منتشر نمودن لحظات ماندگار خود، درآمد و سود کلانی را کسب کنند. همین ویژگی در اینستاگرام سبب شد که این پلتفرم محبوبیت بیشتری از سایر شبکه های اجتماعی دیگر به دست آورد و مورد توجه همگان قرار گیرد.

از زمانی که کسب درآمد از اینستاگرام اهمیت پیدا کرد و مورد توجه قرار گرفت، داشتن و جذب فالوور زیاد نیز بسیار اهمیت یافت. برای افزایش فالوور در اینستاگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از موثرترین آنها، خرید فالوور است. البته در این روش نیز تنوع شایانی وجود دارد. در ادامه مطالبی را بیان نموده ایم که جنبه های منفی و مثبت خرید فالوور فیک اینستاگرام را  نمایان می کند. با سایت فالوور اینستاگرام همراه ما باشید.

چرا باید فالوور فیک خریداری کنیم؟

کاربران به دلایل مختلفی، تصمیم به خرید فالوور فیک می گیرند. یکی از مهمترین دلایلی که کاربران را ترغیب به خرید فالوور فیک می کند، نداشتن بودجه کافی برای خرید فالوور واقعی است. همانطور که می دانید قیمت فالوورهای واقعی، بالاتر از فالوور فیک است. به همین دلیل کاربران اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام می کنند، تا تعداد دنبال کنندگان پیج خود را به مقدار قابل قبولی برسانند.

اگر در صفحه اصلی سایت فالوور اینستاگرام بگردید، متوجه این امر می شوید که قیمت فالوور فیک بسیار پایین است. بنابراین آن دسته پیج هایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند، می توانند فالوور فیک خریداری کنند. چرا که این پیج ها برای شروع، سرمایه چندانی برای تولید محتوا و انجام تبلیغات حرفه ای را ندارند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان 100% باکیفیت

فالوور فیک و فالوور واقعی چه تفاوتی دارند؟

فالوورهای واقعی و فیک از نوع خارجی و ایرانی تفاوت های بسیار زیادی با همدیگر دارند. فالوورهای فیک از طریق برنامه های خاصی تولید می شوند یا توسط اشخاص برنامه نویس، با استفاده از ایمیل های جعلی ایجاد شده اند. نکته ای که باید بدانید این است که، فالوورهای فیک توسط هیچ فردی مدیریت نمی شوند و در بستر اینستاگرام نیز فعالیتی ندارند.

این فالوورها تنها برای فالو نمودن پیج، از طریق خریدن به کار برده می شوند. در نتیجه باید بگوییم که فالوورهای فیک نرخ تعامل بالایی را به همراه ندارند. یکی از مهمترین مولفه هایی که سبب می شود رتبه و جایگاه شما در اینستاگرام بالا برد، نرخ تعامل شما است. این در صورتی است که فالوور فیک هیچ تاثیری در نرخ تعامل شما نخواهد داشت‌. با این حال باید بگوییم که قیمت این فالوورها، به نسبت فالوور واقعی پایین تر است.

اما در مورد فالوور واقعی این نکات کاملا برعکس است. هنگامی که فالوور واقعی خریداری می کنید، دنبال کننده هایی برای شما واریز می شوند که روزانه در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند. آنها در اینستاگرام پست ها را لایک می کنند، کامنت می ‌گذارند و حتی افراد گوناگون را دنبال می کنند. فالوورهای واقعی نرخ تعامل پیج شما را در اینستاگرام افزایش خواهند داد. اگر شما در اینستاگرام محتوایی را منتشر کنید، این فالوورها محتوای شما را لایک می کنند و حتی برای پست شما کامنتی درج خواهند کرد‌. با این وجود نرخ تعامل شما افزایش پیدا می کند. مسلما قیمت فالوور واقعی به نسبت فالوور فیک بالاتر است.

آیا فالوور فیک ریزش دارد؟

بسیاری از سایت هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، این وعده را داده اند که فالوور فیک بدون ریزش ارائه می کنند. اما اکنون ما در این قسمت قصد داریم واقعیت را به شما عزیزان بگوییم. اینکه بگوییم فالوور فیک هیچ ریزشی ندارد، یک دروغ بزرگ است! تجربه خرید این نوع فالوور نیز نشان داده است که فالوور فیک نیز با اندکی ریزش همراه است.

آن دسته سایت هایی که فالوور فیک بدون ریزش ارائه می دهند و ادعا می کنند که فالوور فیک ریزشی ندارد، تنها هدف آن ها فریب دادن شما است. فالوور فیک نیز با ریزش همراه است و در برخی از مواقع ممکن است الگوریتم اینستاگرام متوجه فیک بودن این فالوورها شود و آنها را حذف کند. با این وجود شما پس از مدتی متوجه کاهش میزان فالوورهای فیک خود خواهید شد.

دریافت فالوور فیک رایگان 

بسیاری از کاربرانی که نمی توانند تولید محتوای خود را به صورت حرفه ای انجام دهند و توانایی انجام تبلیغات را ندارند، به دنبال روشی هستند که بتوانند فالوور فیک را به صورت رایگان دریافت کنند. اگر عبارت خرید فالوور فیک رایگان را در گوگل سرچ کنید، با سایت های بسیار زیادی مواجه می شوید که بسیاری از آنها برای اخاذی و کلاهبرداری به وجود آمده اند. بسیاری از سایت ها این ادعا را دارند که فالوور فیک را به صورت رایگان ارائه می دهند، اما تنها کاری که انجام می دهند، سرقت اطلاعات شخصی شما است.

برای مثال ممکن است این سایت ها از شما رمز عبور پیج را اخذ کنند و به آسانی به پیج شما وارد شوند. البته برای این امر روش های پیچیده ای را در پیش می ‌گیرند تا شما متوجه سرقت اطلاعات نشوید. هنگام خرید فالوور کاملا هوشیار باشید که از چه سایتی اقدام می کنید و حتما سایت های معتبری همچون فالوور اینستاگرام را برای این امر انتخاب کنید.

سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات کاملی در خصوص فالوور فیک به شما عزیزان ارائه دهیم و این نوع فالوور را به شما معرفی کنیم. همانطور که میدانید این فالوورها نیز دارای جنبه های مثبت و منفی هستند. نکته مهمی که باید بدانید این است که، نباید هرگز گول فالوور رایگان یا فالوور بدون ریزش را بخورید.

فالوورهای فیک هم با ریزش همراه هستند و هم نیازمند هزینه هستند. سایت فالوور اینستاگرام یکی از سایت های بسیار معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است. شما می توانید از خدمات فالوور فیک این سایت استفاده کنید و تعداد دنبال کننده های پیج خود را افزایش دهید.

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور ارزان اینستاگرام از سایت فالوور اینستاگرام داشته باشید.

فالوور فیک برای چه پیج هایی مناسب است؟

آن دسته کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند، می توانند فالوور فیک خریداری کنند. چرا که این کسب و کارها توانایی تبلیغات و تولید محتوای حرفه ای را ندارند و برای افزایش تعداد دنبال کننده، اقدام به خرید فالوور فیک می کنند.

چرا فالوور فیک ارزان است؟

این فالوورها توسط هیچ شخصی مدیریت نمی ‌شوند و هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند.

آیا فالوور فیک ریزش دارد؟

بله. این فالوورها نیز ریزش دارند. چرا که الگوریتم اینستاگرام متوجه فیک بودن فالوورها می شود و ممکن است برخی از آنها را حذف کند.

آیا فالوورهای فیک پست را لایک می کنند؟

خیر. این فالوورها هیچ فعالیتی ندارند.

برای خرید فالوور فیک باید رمز عبور ارائه دهیم؟

خیر. سایت فالوور اینستاگرام برای ارائه این خدمات نیازی به رمز و اطلاعات شخصی شما ندارد.

آیا با خرید فالوور فیک، پیج محدود می شود؟

خیر. خدماتی که از سایت ما دریافت می کنید کیفیت بسیار بالایی دارد و به هیچ عنوان مشکلی برای پیج شما به وجود نمی آید.

چرا از سایت فالوور اینستاگرام اقدام به خرید فالوور کنیم؟

سایت فالوور اینستاگرام یکی از سایت های بسیار معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است، که به صورت تضمینی خدمات فالوور فیک را ارائه می دهد. این سایت به صورت شبانه روزی شما را پشتیبانی خواهد کرد و با این وجود هیچ مشکلی برای کسب و کار شما رخ نمی دهد.

آیا خرید فالوور فیک رایگان صحت دارد؟

خیر. گول فالوور فیک رایگان را نخورید. درست است که این فالوورها فیک هستند، اما برای دریافت این خدمات هم باید هزینه ای را پرداخت کنید.

نظرات مشتریان عزیزمان

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • سینا علیزاده

  25 ژانویه 2024، 10:52

  درسته فیکه ولی واقعا فالوور های به درد بخوریه من با همین فالوور فیک تونستم فالوور های واقعی جذب پیجم کنم

  دمتون گرم

 • سارا علیزاد

  28 فوریه 2024، 18:09

  سلام از پشتیبانی خوبتون نهایت تشکر رو دارم قیمتتان خیلی با صرفه است

  • پشتیبانی سایت فالوور اینستاگرام

   18 فوریه 2024، 18:15

   وقتتون بخیر
   بله کیفیت خدمات برای ما خیلی مهمه ممنون از دیدگاه مثبت شما.

 • معصومه

  01 مارس 2024، 18:54

  واقعا کیفیت فالوور هاتون حرف نداره چه فیک چه واقعی

 • امیرحسین پاکدل

  18 مه 2024، 00:49

  سلام راستش درسته فیک گرفتم ولی انصافا ریزش نداشت حتی یدونه 🙏🙏❤️

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

سایت فالوور اینستاگرام مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی با ارائه خدمات باکیفیت و درجه یک همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند, هدف ما جلب رضایت شماست.

با سایت فالوور اینستاگرام در اوج بودن را تجربه کنید

جدیدترین مطالب وبلاگ

اعتماد شما اعتبار ماست

اطلاعات تماس

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت فالوور اینستاگرام هر روز هفته از طریق تماس تلفنی, واتساپ, تلگرام, ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

followerrinstagramcom@gmail.com

سوشیال ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد